Juist, iedereen heeft op een of ander moment wel een mening ergens over, die mening komt eerst voor in je gedachten. Of je die mening mag of moet uiten hangt af van vele factoren maar denken mag je die in ieder geval wel. Bijvoorbeeld jij bent een echte fan van het kinderkleding merk Vingino wanneer het erop aankomt kleren te kopen voor je kinderen, maar wanneer je buurvrouw nieuwe kinderkleding heeft aangeschaft van een ander merk waarvan jij helemaal geen liefhebber bent dan zou het kunnen zijn dat het eerste wat je dan denkt is “ Had ze geen beter merk kunnen vinden?” of “Jee, want zijn die kleren lelijk” maar uit respect ga je dat natuurlijk niet uiten. Ten eerst om je buurvrouw niet te kwetsen en ten tweede is het beter je mond dicht te houden als je niets goeds te zeggen hebt. Wat je in dit geval wel zou kunnen doen is haar aan te bevelen de volgende keer een kijkje te gaan nemen bij het merk van Vingino en haar te vertellen wat voor leuke en vlotte outfits dit merk in haar kinderkleding collectie heeft, de topkwaliteit materialen die ze gebruiken en de scherpe prijzen waarvoor ze verkrijgbaar zijn. Op deze manier ben je dan geheel vrij om te denken wat je wil en tevens kun je ook je mening uiten over wat jij een goed merk van kinderkleding vindt. Wil je hier nog een schepje bovenop doen? Dan kun je ook vertellen dat de kinderkleding van Vingino krimpvrij en kleurvast is en dat bij dit merk alles om denim draait wat dus betekent dat de mooiste jeans voor meisjes en de coolste spijkerbroeken voor jongens bij dit merk te koop zijn. Daarnaast de superleuke sweatshirts, T-shirts, bloezen en vesten combineren allemaal prima bij elkaar waardoor je met een paar kledingstukken een fantastische outfit samen kunt stellen. Verder kun je haar ook een voorstel doen om de volgende keer samen met haar online te shoppen voor Vingino kinderkleding en er zo een leuke middag van te maken.

Een ander vorm van vrijheid van denken is bijvoorbeeld wanneer we een of ander product of geneesmiddel willen gaan gebruiken. Tegenwoordig is het vanzelfsprekend dat we voor welk kwaaltje dan ook een pilletje slikken. Je Vriendin heeft dan ook een la vol met pilletjes en drankjes waarmee ze dat oplost. Maar jij bent anders, jij bent helemaal geen liefhebber van pilletjes slikken of om ieder keer weer opnieuw naar de dokter te rennen. Je doet het liever op een natuurlijke wijze omdat je van mening bent dat het gezonder is. Je zweert bij de werking van CBD olie en verteld graag hoe dat dit natuurlijke geneesmiddel jou van je hoofdpijn en slapeloosheid heeft afgeholpen. Wanneer je vriendin dan verteld dat ze weer 2 ibuprofen tabletten heeft ingenomen om van haar hoofdpijn af te komen en dat ze daar nu nog mee zit dan ga je haar niet direct duidelijk maken over hoe dom dat ze is geweest die pillen te slikken omdat er ook natuurlijke producten op de markt zijn. Ook hier mag je natuurlijk weer denken wat je zelf graag wilt maar het uiten van die gedachten moet je op een rustige manier doen om haar nog niet meer hoofdpijn te bezorgen. Je kunt haar bijvoorbeeld voorstellen een beetje van jouw CBD olie te proberen om de werking van dit product te ervaren terwijl jij ondertussen verteld waar het allemaal goed voor is. CBD olie is bijvoorbeeld uitstekend voor reuma en artrose, hoofdpijn en migraine evenals voor slapeloosheid en is van nature rustgevend. Je kunt ook vertellen hoe makkelijk je de CBD olie in kunt nemen door een paar druppels onder de tong toe te passen en dat de werking zeer snel voelbaar is en bovendien dat CBD olie kopen tegenwoordig heel gemakkelijk is en er geen recept voor nodig hebt. Wanneer jij klaar bent met de tekst en uitleg over de CBD olie zal je vriendin allang van haar hoofdpijn af zijn en heb je je niet alleen op een fatsoenlijke manier geuit maar je hebt haar er ook nog eens overtuigd over de voordelen van de CBD olie. En dat is wat we noemen Vrijheid Van Denken.

 

Lees meer